Par mums

Laipni lūgts mūsdienu tempam pielāgotajā astroloģisko norāžu pasaulē!

 

Mūsdienu sabiedrībā noteicoša kļūst pašrealizācija un sava īstā ceļa meklējumi, kas vedina cilvēkus uz domām par aktīvu savu ideju un sapņu realizāciju dažādās sadzīves un biznesa formās. Savukārt astrologu praksē jau kādu laiku tiek novērota aizvien lielāka tendence un vēlme cilvēkiem patstāvīgi izmantot astroloģijas zināšanas savās ikdienas gaitās.

Tā rezultātā radās ideja par lietišķās astroloģijas online kalendāru, kas ērtā un uzskatāmā veidā ataino astroloģiskās tendences un apstākļus veiksmīgai individuālas darbības plānošanai tādos svarīgos profesionālās dzīves aspektos kā kontakti, finanšu darījumi, riska pārvaldība, attīstība un lēmumu pieņemšana atbilstoši tavai dzimšanas informācijai.

 

Biznesastro.lv astroloģijas kalendārs ir veids kā būt soli priekšā saviem izaicinājumiem un iespējām!

 

Biznesastro.lv savu darbību uzsāka 2009. gada nogalē. Sākotnējie projekta idejas autori ir astrologi Aija Austruma un Andris Račs, kā arī komunikācijas aģentūra "Vējš zīmolos". Ar 2015.gadu lapa ir ieguvusi jaunu dizainu, kā arī ir notikušas funkcionālas izmaiņas pašā kalendārā un projekta vadības sastāvā.

Ja ir radušies papildus jautājumi vai nepieciešams astrologa padoms, droši raksti uz e-pastu: info@biznesastro.lv.

 

Seko mūsu aktivitātēm Facebook un uzzini par jaunumiem pirmais!

Lai veicas!
Tava Biznesastro komanda

 
Kontakti

e-pasts: info@biznesastro.lv

sociālie tīkli:

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK